Hakkımızda

GeoDestek Ltd. Şti olarak yurtiçi ve yurtdışında mühendislik yapılarının tasarımı ve inşaasında ihtiyaç duyulan "zemin araştırmaları, arazi ve laboratuvar deneyleri, ölçüm sistemleri (monitoring), tasarım, danışmanlık ve kontrolörlük, sayısal modelleme ve yazılım", konularında hizmet vermeye devam etmektedir. 2001 yılından bu yana ilk günkü azmimizi ve hevesimizi arttırdık.

GeoAnts; geoteknik ve yapı mühendisliği alanında ölçüm sistemleriyle ilişkili donanım ve yazılım bileşenleri içeren ürünler üreten, yapısal sağlık takibine ilişkin ürün ve hizmetler sunan, laboratuvar ve arazi deneyleri ekipmanları ve sarf malzemeleri üreten, geoteknik mühendisliği alanında kullanılan yazılımları için kurs ve özel eğitim faaliyetleri yürüten, GeoDestek Ltd. Şti. bünyesinde bulunan bir markadır.

Misyonumuz

20 yıldır, mevcut en iyi geoteknik yazılımı oluşturmak için öncü araştırmalar yaptık. Öte yandan; kendi uzmanlık alanlarımız olan Geoteknik Tasarım, Jeoteknik Etütler, Aletsel Ölçüm ve Saha İzleme Sistemleri, Kalite Kontrol Hizmetleri ve Yazılım-Eğitim alanlarında hizmet verdik. Kendimiz mühendisler olarak, hayati önem taşıyan işlere imza attığımızı biliyoruz. Onaylamadığımız, güvenmediğimiz, inanmadığımız hiçbir işi sizlere sunmadık. GeoDestek Ltd. Şti. projeye özel mühendislik sorunlarına en yeni teknolojileri kullanarak güvenli ve ekonomik çözümler üretmeyi taahhüt eder. İnşaat sektöründe hata maliyetinin çok yüksek olduğunun farkında olarak projenin her aşamasında en doğruya ulaşmayı amaçlar. Bu hedefler GeoDestek Ltd. Şti. proje hizmetlerinin ince detaylarına yansır.

Vizyonumuz

Çalışmalarının TSE, BS ve ASTM standartlarına uygun yapımında uzmanlaşmış olan GeoDestek Ltd. Şti. çalışanları en uygun mühendislik çözümlerini üretmede başlangıç noktasının, proje ortaklarının ihtiyaçlarının belirlenmesi olduğuna inanır. Bu doğrultuda mühendislerimiz projenin her aşamasında hizmet verdikleri kişi ve kuruluşlarla sürekli iletişim halinde olup, etkili ekip çalışmasını benimser. GeoDestek Ltd. Şti. çalışanları üretecekleri işin kalitesini tanımlanan standartların üzerine çıkartmak için gereken ekstra emekten sakınmazlar.