GeoGram Veri Toplama Yazılımı

FastDAQ, tak ve çalıştır USB veri kaydediciyi seçtiğiniz için teşekkür ederiz. FastDAQ, yer değiştirme, yük ve basınç kaydına izin verir ve ihtiyaçlarınıza göre özel olarak uyarlanabilir.

Ürün, GeoGram yazılımı yardımıyla bir bilgisayarın USB portuna takılarak kullanıcı tarafından yapılandırılabilir ve özelleştirilebilir. FastDAQ, canlı kayda ek olarak, sizlere veri kaybı riskiyle karşı karşıya kalmadan güvenli ve güvenilir veri kaydı sağlamak için bir yedek SD kart ile donatılmıştır.

GeoAnts cihazları, test ve kalibrasyon aşamaları sonrası gönderilir. Doğru kullanımıyla birlikte yıllarca güvenilir hizmet ve iade politikası sunar. Kullanım kılavuzunun, Ürün Güncellemelerinin ve Müşteri Desteğinin en son sürümünü kontrol etmek için lütfen web sitemizi (www.geoants.com) ziyaret edin.


  • Laboratuvar test sisteminizi kolayca kurun ve Windows 8,10 (32 ve 64 Bit) ile uyumludur.
  • Kişisel bir bilgisayarın USB bağlantı noktasından güç alır.
  • GeoGram yazılımı ve SD kart yedekleme seçeneği ile gerçek zamanlı kayıt.
  • Tek boyutlu konsolidasyon testi, direkt kesme testi, üç eksenli test, CBR testi ve çok daha fazlası için özel olarak tasarlanmıştır. Son kullanıcının herhangi bir ayar yapılandırması gerekmeyecek, siparişinize uygun, kişiye özel olarak tasarlanmış, takıp çalıştırmaya uygun halde gelir.
  • FastDAQ müşterinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebildiğinden, elektronik veri toplama sistemleriyle ilgili daha önce hiçbir deneyime gerek yoktur.
  • GeoGram yazılımı her kanalın gerçek zamanlı grafiklerini gösterebilir ve kaydedilen veriler Microsoft Excel yazılımı ile uyumlu CSV formatına aktarılabilir.

 

GeoGram, GeoAnts tarafından sağlanan ücretsiz bir yazılımdır;


4 Kanallı versiyonu indirmek için buraya tıklayın

8 Kanallı (grafikli) versiyonu indirmek için buraya tıklayın

8 Kanallı (grafiksiz) versiyonu indirmek için buraya tıklayın