Eğitim Çalıştayımızı Tamamladık

25-27 Mayıs 2022 tarihlerinde Ankara’da düzenlediğimiz olan Açık Ocak ve Yeraltı Maden Uygulamaları İçin Rocscience Yazılımlarıyla 2B ve 3B Geomekanik Modelleme Çalıştayı’nı ve çalıştay kapsamında ziyarete açık olan aletsel ölçüm ve izleme ürünleri ürün tanıtım etkinliğini tamamladık. 3 günlük etkinlik kapsamında; Süreksizlik Yönelimlerinin Arazi Ölçümleri, Limit Denge Esaslı Şev Stabilite Belirlemesi, Makaslama Mukavemeti Azaltımı, Anizotropi ve Eklem Takımlarının Davranışa Etkisi ve daha birçok kavram üzerinde #Rocscience #Dips#SWedge#RocPlane#RocTopple#RocSupport#EX3#Unwedge#Slide2#Slide3#RS2 ve #RS3 araçlarını kullanarak uygulamalı olarak paylaşımda bulunduk. Aletsel ölçüm ve izleme sistemleri üzerine interaktif bir oturum gerçekleştirdik. 
Türkiye Madencilik Sektörü’nün seçkin katılımcılarına yoğun dikkat, aktif geri bildirimleri ve heyecanımızı paylaştıkları için bir kez daha teşekkür ederiz.  
Sektörünüze ve uygulamanız için özelleştirilmiş, yüz yüze veya çevrim içi, Türkçe veya İngilizce geomekanik modelleme eğitim talepleriniz için: 
geodestek@rocscience.com
#Rocscience #GeoDestek
www.geodestek.com